خانه اسکاچ :: سیم ظرفشویی

۷ مطلب در فروردين ۱۴۰۱ ثبت شده است

دعای کوتاه برای ایام قدر

روزهای این شب‌ها [شب‌های قدر] را نیز باید حرمت نهاد و به عبادت و تلاوت قرآن به سر آورد، زیرا در احادیث معتبر آمده است که روز قدر در برتری و مزیت همانند شب قدر است 

دعای قدر

بسم الله الرحمن الرحیم

روز نوزدهم : اللَّهُمَّ وَفِّرْ فِیهِ حَظِّی مِنْ بَرَکَاتِهِ وَ سَهِّلْ سَبِیلِی إِلَی خَیْرَاتِهِ وَ لا تَحْرِمْنِی قَبُولَ حَسَنَاتِهِ یَا هَادِیا إِلَی الْحَقِّ الْمُبِینِ

ترجمه تقریبی فارسی : خدایا در این ماه بهره ام را از برکت هایش کامل گردان، و راهم را به سوی نیکی هایش هموار نما، و از پذیرفتن خوبی هایش محرومم مساز، ای هدایت کننده به سوی حق آشکار

روز بیست و یکم : اللَّهُمَّ اجْعَلْ لِی فِیهِ إِلَی مَرْضَاتِکَ دَلِیلاً وَ لا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ عَلَیَّ سَبِیلاً وَ اجْعَلِ الْجَنَّهَ لِی مَنْزِلاً وَ مَقِیلاً یَا قَاضِیَ حَوَائِجِ الطَّالِبِینَ

ترجمه تقریبی فارسی : خدایا در این ماه برای من به سوی خشنودی ات دلیلی قرار مده، و برای شیطان راهی به سوی من قرار مده، و بهشت را منزل و آسایشگاهم قرار ده، ای برآورنده حاجات خواهندگان

روز بیست و سوم : اللَّهُمَّ اغْسِلْنِی فِیهِ مِنَ الذُّنُوبِ وَ طَهِّرْنِی فِیهِ مِنَ الْعُیُوبِ وَ امْتَحِنْ قَلْبِی فِیهِ بِتَقْوَی الْقُلُوبِ یَا مُقِیلَ عَثَرَاتِ الْمُذْنِبِینَ

ترجمه تقریبی فارسی : خدایا در این ماه از گناهانم شست وشویم ده، و از عیب ها پاکم کن، و دلم را به پرهیزکاری دلها بیازمای، ای نادیده گیرنده لغزشهای اهل گناه

واش پد - washpad

واش پد یکی از برند های تولید و پخش مستقیم اسکاچ در آذربایجان شرقی می باشد. از سال 1400 وارد عرصه تجارت الکترونیک شده و با محصولات متنوع مفتخر می باشیم که نیاز بسیاری از هم استانی های عزیز را در تهیه اسکاچ با کیفیت برطرف نموده ایم. 

10 استراتژی جدید برتر بازاریابی اینترنتی

1. طراحی وب

ما معمولا طراحی وب را یک تاکتیک بازاریابی در نظر نمی گیریم. اما غالبا وب سایت شما اولین نقطه تعامل بین کسب و کار شما و مشتریان بالقوه است.

بنابراین اگر صفحه شما تمیز، خواندنی و جالب نیست، مهم نیست که چقدر برای توسعه استراتژی ها وقت می گذارید. شما همچنان مشتریان خود را از دست خواهید داد.

بازاریابی اینترنتی

پس ارزش آن را دارد که شخصی را برای ایجاد وب سایتی مدرن، جالب توجه و سازگار با موبایل استخدام کنید.

2. بازاریابی شهرت

بازاریابی شهرت شامل استفاده از بیانیه‌های مطبوعاتی، رسانه‌های اجتماعی و پلت‌فرم‌های بازتاب نظرسنجی مشتری برای ایجاد درک مثبت از یک شرکت است.

ارجاعات و بررسی های آنلاین در صنایع خاصی مانند صنعت سفر اهمیت فزاینده ای پیدا کرده اند. 

اسکاچ ارزان تبریز

اسکاچ ارزان

خرید اسکاچ ارزان از تبریز

خانه اسکاچ | انواع اسکاج ظرفشویی را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه میکند

اسکاچ ها به صورت عمده و خرده به فروش میرسد

جهت هماهنگی و خرید میتوانید با شماره تلفن : 09361154747 و آقای عبدی تماس بگیرید 

لطیفه بی مزه

روزی ملا از دهی می گذشت گرسنه اش بود به روستائیان گفت: به من غذا بدهید و الا همان بلایی که بر سر ده قبلی آورده ام به سر شما هم می آورم! روستائیان ترسیدند و او را غذا دادند، ملا پس از آنکه سیر شد و عازم رفتن گردید یکی از روستائیان از او پرسید: به ما بگو با روستای قبلی چه معامله ای کردی؟ ملا خندید و گفت: هیچ غذایم ندادند، رهایشان کردم و به سراغ ده شما آمدم!

داستانک هوش سیاه اقتصادی

هوش سیاه

سازمان بهداشت جهانی برای آزمایش یک واکسن خطرناک وجدید احتیاج یه داوطلب داشت. از میان مراجعین فقط سه نفر واجد شرایط اعلام شدند : 

مثل عینک !

کسانی که عینک می زنند دایم عینک خود را تمیز می کنند وگرنه درست نمی بینند. عینک اگر تیره باشد تیره می بینند. تمیز کردن هم البته با ملایمت و با دستمال لطیف و حریر مانند است. کسی را نمی بینی که عینک خود را با اسکاج یا سیم ظرفشویی پاک کند.

حالا به یک معنا همه ما بر چشمان خود عینک داریم. عینک ما ذهن ماست، یعنی ما با ذهن و ذهنیت های خود عالم و آدم را می بینیم. یعنی پیش زمینه ها بر داوری های ما اثر دارند.

مادرها را ببین از دختر خود هزار ناسزا می شنوند اما به دل نمی گیرند و توجیه هم می کنند، اما از عروس خود کمتر از گل بشنوند گُر می گیرند؛ این به خاطر چیست؟ جز به خاطر تصورات و تخیلات باطل و بی اساسی است که مادرها نسبت به عروس های خود دارند؟ از قبیل این که او می خواهد فرزند مرا و جگر گوشه ی مرا از من بگیرد و یا... یعنی این برخوردها ریشه در خیالات دارد.

خیالات رشته ای بر گردن ما دارند که به هر کجا که بخواهند می کشند. شاید شنیدن این داستان خالی از لطف نباشد:

کسی می گفت: در فرودگاه بودم. از فروشگاه کتابی و از غرفه بیسکویتی خریدم. روی صندلی به انتظار نشستم. از بیسکویتی که کنارم بود یکی برداشتم، اما دیدم پیرمردی هم که در کنار من نشسته است، بدون تعارف و بدون اجازه گرفتن از بیسکویت من بر می دارد. من یکی برداشتم، او هم یکی. خیلی ناراحت شدم اما روی خود نیاوردم. دوباره برداشتم او هم برداشت. نگاهی تند به او کردم اما او لبخند زد. تا این که بیسکویت آخر را دو قسمت کرد قسمتی خود در دهان گذاشت و قسمتی هم برای من گذاشت. با عصبانیت برخاستم و با نگاهی زهرآلود از او فاصله گرفتم. در هواپیما کیفم را باز کردم تا کتاب را بردارم، ولی دیدم بیسکویت من در کیفم است! تازه فهمیدم که من بیسکویت آن پیرمرد بیچاره را می خوردم در حالی که خیال می کردم بیسکویت خودم است و به خاطر این خیال غلط و ناصواب، در ذهن و خیال خود چه ناسزاهایی که نثار او کردم!

بپذیریم که غالباً نزاع و درگیری های ما ریشه در چنین اندیشه ها و خیالات نادرست و ناچیز دارد. توصیه و تأکید دین بر زدودن این گونه خیالات و گمان های باطل و ناچیز است. عنوان سوء ظن که این همه در روایات و آیات به گونه های گوناگون مذموم شمرده می شود به همین دلیل است، یعنی ذهن خود را باید شست.

البته یادمان باشد یکی از ورودی ها و مدخل های عمده ی خیالات، شنیده های ما هستند. از این رو سفارش دین بر این است که نسبت به بدی های دیگران چشم باشید و نسبت به خوبی های ایشان گوش. یعنی اگر کسی خوبی دیگری گفت سراپا گوش باشید و بشنوید ولی نسبت به بدی هایی که از دیگران یاد می شود سراپا چشم باشید. بگویید من باید ببینم و تا نبینم نمی پذیرم.

وبلاگ
با سلام تمام سعی مون بر اینه که بهترین محصولات رو با مناسب ترین قیمت دست شما هم وطن عزیز برسونیم. تولید کننده انواع اسکاچ و لوازم بهداشتی شستشو در استان اذربایجان شرقی . ارسال به سراسر ایران . شماره هماهنگی مدیر فروش 09361154747 : آقای عبدی